27 maj 2022

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

Dzień 27 maja uchwalony został przez Sejm RP w 2000 roku „DNIEM SAMORZĄDOWCA”. Z tej okazji wszystkim osobom, które współtworzą nasz samorząd, które pracowały i pracują dla dobra lokalnej społeczności i na rzecz "Małych Ojczyzn" w imieniu swoim własnym oraz kierownictwa urzędu pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym Urzędu Miejskiego Rabce-Zdroju, gminnych jednostek organizacyjnych, Radnym, Sołtysom i Radom Sołeckim, Radom Osiedl.

Życzę, by Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby lokalne społeczności wspierały Wasze inicjatywy i chętnie angażowały się w budowanie lepszego jutra.

Dziękując Wam za dotychczasową wspólną codzienną pracę, za trud i poświecenie dla dobra lokalnych społeczności życzę dalszej wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie oraz powodzenia w realizacji nowych, ambitnych planów i zamierzeń.

Składam również życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji z pracy zawodowej i społecznej.

Burmistrz Rabki-Zdroju

Leszek Świder