04 mar 2019

24 Konkurs Piosenki „WYGRAJ SUKCES” – eliminacje w Rabce-Zdroju

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju zaprasza do udziału w eliminacjach do 24. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Zgłoszenia przyjmowane są  do 22 marca 2019 r. wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Formularz jest dostępny także na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 24 edycji, umieszczony we wkładce 24 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych.  Prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia. Po 22 marca 2019 r. uzupełnianie formularza, pomimo posiadanego numeru identyfikacyjnego, będzie niemożliwe.

Kwalifikacje wstępne odbędą się w dniach 24.04 – 09.05 2019 r.

Warunki udziału w Konkursie: Przygotowanie dwóch piosenek w języku polskim:

- obowiązkowej - wybranej z dotychczasowych 24 płyt Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Akompaniament do obowiązkowej piosenki znajduje się na płytach.

- dowolnej - może to być utwór autorski, klasyka polskiej piosenki, itp., lub piosenka z płyt "Wygraj Sukces"

Akompaniament:  półplayback w standardzie CD-AUDIO, plik mp3 wysokiej jakości, akompaniator, zespół muzyczny do 4 osób lub zespół wokalny do 4 osób. Wyklucza się udział grup baletowych. Oczekujemy nowych interpretacji i opracowań. Zachęcamy do przygotowania nowych opracowań muzycznych piosenki obowiązkowej. Archiwalne płyty (od 1 do 23) można zamówić korzystając z sklepu na stronie www.wygrajsukces.com.pl

Płyta do nabycia w biurze  Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Chopina 17.