1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
13 lut 2020

Bezpłatne warsztaty teatralne dla młodzieży

Stowarzyszenie Przyjaciół „Rabcia” i Urząd Miejski w Rabce-Zdroju zapraszają na bezpłatne warsztaty teatralne (realizowane w ramach Otwartego Konkursu UM Rabka -Zdrój). Czas trwania projektu od 1 marca do 30 czerwca 2020 r. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 120 minut ( w Teatrze Lalek "Rabcio"). Adresatami są uczniowie szkół podstawowych z gminy i miasta Rabka Zdrój (kl. 6-8). Liczba osób ograniczona (grupa 20 osobowa). Zapisy od 17 do 28 lutego: lub nr 698621025. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Instruktorzy teatralni: Krystyna Kachel i Łukasz Łęcki.