16 lis 2018

„Czekoladki” dla seniorów

Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku świętuje obchody Dnia Seniora. Z tej okazji zaprosił swoich członków do świetlicy Rabczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Słonecznej na spektakl pt. "Czekoladki", na podstawie komedii kryminalnej Bożeny Kupis-Kucharskiej, w reżyserii Alicji Sokołowskiej. Gości premierowego występu powitali w imieniu zarządu prezes Grażyna Lysy i Michał Skowron, zapraszając obecnych na spektakl. Oboje złożyli też seniorom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia. - Żebyście mieli satysfakcję z tego co robicie, a każdy dzień był radością, wokół siebie mieli serdecznych i przyjacielskich ludzi – mówiła prezes.

W spektaklu w rolę Marty wcieliła się Anna Wzorek, Emilki – Bożena Sularz, Antoniny -Sonia Maryńczuk, Laury – Beata Śliwińska, Luizy – Grażyna Lysy, a głosu Karolowi, mężowi Marty, użyczył Roman Lysy. Spektakl został owacyjnie przyjęty oklaskami na stojąco. Kwiaty i podziękowania wręczyła w imieniu widzów Elżbieta Szarawara.

Video: Rafał Zając

2018-11-15-Spektakl „Czekoladki” w wyk. członków grupy teatralnej RUTW