06 maj 2019

Drugie spotkanie Młodzieżowej Rady Miejskiej

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się  drugie spotkanie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. Młodzi Radni mieli okazję opowiedzieć parę słów o sobie oraz o swoich motywacjach i planach na działanie. Jedno jest pewne - przed nami wiele wyzwań. Każdy z nas ma wiele pomysłów. Nie chcemy w tej chwili zdradzać wszystkiego. Udało nam się zaplanować najbliższe trzy miesiące. Przed nami również pierwsza impreza, którą organizuje Młodzieżowa Rada Miejska Rabki-Zdroju razem z organizatorami Gadafestu. 11 maja "pod Grzybkiem" odbędą się warsztaty oraz koncerty. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału. Również bardzo mocno zachęcamy do kontaktu z nami przez email :

Jeśli macie jakieś pomysły, bądź uwagi, to śmiało zwracajcie się bezpośrednio do Młodzieżowych Radnych albo piszcie do nas na naszym fanpage na Facebooku, który zaczyna działać. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Wierzymy, że los Rabki jest w rękach Nas wszystkich. Informacje o imprezach organizowanych przez Młodzieżową Radę Miejską Rabki-Zdroju będzie można znaleźć na bieżąco na fanpage rady oraz na stronie miasta.

Zapraszamy!

Relacja: Natalia Mrożek