19 lis 2018

Dziękujemy seniorom!

Z okazji Dnia Seniora burmistrz Ewa Przybyło zaprosiła na sesję Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju członków Rabczańskiej Rady Seniorów, skupiającej przedstawicieli rabczańskich organizacji społecznych.  Na zakończenie jej kadencji, burmistrz złożyła członkom RRS podziękowania za społeczną działalność. - Zaprosiliśmy dziś wszystkich Państwa, żeby podziękować za waszą pracę od roku 2015 do dziś. Na wszystkich swoich posiedzeniach poruszaliście tematy ważne dla tej grupy naszego społeczeństwa – podkreśliła, przypominając, że na ponad 17-tysięczną gminę seniorów (55+) jest 3300, i jest ich więcej niż dzieci i młodzieży. - Jesteście liczną grupą naszego społeczeństwa, która wykazuje wiele inicjatyw, która może się dzielić z nami swoim doświadczeniem, będącym niejednokrotnie nie do przecenienia. Dlatego pozwólcie, że w ostatnim dniu waszej kadencji podziękuję Państwu i wręczę dyplomy – dodała i w towarzystwie wiceburmistrza Roberta Wójciaka oraz przewodniczącej Rady Miejskiej Marii Górnickiej - Orzeł uhonorowała członków rady.

Również przedstawiciele Rabczańskiej Rady Seniorów podziękowali burmistrz Ewie Przybyło za osobiste zaangażowanie, życzliwość, wsparcie i pomoc w działaniach mających na celu realizację polityki senioralnej na terenie gminy Rabka-Zdrój.