1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
01 cze 2019

Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

1 czerwca, podczas uroczystej inauguracji Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju, burmistrz Miasta Dzieci Świata Leszek Świder złożył życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta - Chciałbym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, uśmiechu, radości, zadowolenia. Jak najmniej problemów w szkole, jak najlepszych ocen, sukcesów, powodzenia. Po prostu – wszystkiego najlepszego. I obyście się zawsze uśmiechali – mówił burmistrz do najmłodszych uczestników i widzów Koncertowego Dnia Dziecka, który zainaugurował rabczańskie obchody święta dzieci. Z tej okazji pod muszlą wystąpili: Zespół Dziecięcy Promyczki Dobra, zespół Promyczki z Nowego Sącza, Studio Tańca „JAVONELIS” Mariampol (Litwa), Zespół Tańca Ludowego ,,KAUSKUTIS“ (Litwa) i Zespół Regionalny „KIERPCUSIE“ z Przedszkola w Chabówce. Po części koncertowej odbył się festiwal  baniek i kolorów, który poprowadził Holli and Bubbles.

2019-06-01-Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

1 czerwiec 2019