04 kwi 2019

Gmina Rabka-Zdrój na  XXV Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie 2019

W dniach 29-31 marca 2019 roku w Katowicach odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie 2019. Na targach swoją ofertę prezentowała również nasza Gmina, goszcząc na stoisku Miejskiej Organizacji Turystycznej. Na stoisku przedstawiono ofertę turystyczną i uzdrowiskową Rabki-Zdroju. Do przyjazdu do naszej miejscowości zachęcali również – Uzdrowisko Rabka S.A. oraz Biuro Turystyczne BIT-BORT. Ku naszemu zdziwieniu i zadowoleniu większość uczestników targów znała nasze miasto, miło wspominając pobyt i chwaląc zachodzące w nim zmiany. Zadawano bardzo konkretne i szczegółowe pytania, m. in. dotyczące dalszego rozwoju Gminy, powstających bulwarów na Poniczanką, stałych imprez kulturalnych. Największym zainteresowaniem cieszyła się oferta SPA, turystyka związana z walorami uzdrowiskowymi oraz aktywnością ruchową, w szczególności górska oraz agroturystyka. Wielu odwiedzających nasze stoisko deklarowało przyjazd do Rabki-Zdroju w tym sezonie, poczynając od weekendu majowego.