03 sie 2018

II Zlot Foodtrucków  w Rabce-Zdroju

W rabczańskim amfiteatrze przy ul. Chopina odbędzie się II Zlot Foodtrucków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata.

Od 15 sierpnia przez pięć dni amfiteatr stanie się kulinarnym centrum miasta! Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie 12 foodtrucków - aut przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w środę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od tradycyjnych, slowfoodowych burgerów, poprzez oryginalne meksykańskie potrawy, aż po smażone batony i lemoniadę molekularną! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Strefę foodtrucków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów - miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Nie zabraknie pysznego jedzonka.

Pan Burger - amerykańskie burgery!
Farsz Food- BAO - bułeczki bao na parze z farszem!
Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!
El Compadre Foodtruck - burrito i quesadilla!
WokKing - tajski Pad Thai!
PAN FRYTA - frytki belgijskie i niemieckie wursty!
SMAKI ULICY - grillowane ciabbaty!
Pulled Pork - kanapki z szarpaną wieprzowiną!
Cafe Rolka- Lodorolki - lody tajskie!
SweetGang - słodziutkie mini pączki!
Food Machine - kozackie hot dogi!
TIP TOP Café - pyszna kawa!