22 maj 2019

IV Mundurowy Dzień Dziecka

Ta impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. 2 czerwca, z okazji zbliżającego się święta dzieci, pod patronatem burmistrza Leszka Świdra w amfiteatrze odbędzie się IV Mundurowy Dzień Dziecka. Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju, Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem i OSP Rdzawka. Wśród tegorocznych atrakcji imprezy znalazły się m.in.: pokaz wozów bojowych i transportowych, w tym Rosomaka. Wystąpią zespoły wojskowe „Czasza” i zespół wokalno-instrumentalny Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, będą gry i zabawy, pokazy i wojskowa grochówka, degustacja miodów i produktów górskich.

Początek imprezy - godz. 15.00.

Wstęp wolny.