04 maj 2020

Komputery dla szkoły

W ramach współpracy pomiędzy Szkołą Podstawową nr 1 i klubem sportowym Wierchy Rabka-Zdrój, w poniedziałek 4 maja zarząd klubu w osobach prezesa Dariusza Kondysa, wiceprezesa ds. sportowych: Issama Ben Zida oraz sekretarza klubu Macieja Wójciaka, przekazał na ręce dyrektor szkoły Wandy Macioł-Urbańczyk oraz uczniów dwa stacjonarne zestawy komputerowe z oprogramowaniem Windows 10 i pakietem Office. W oficjalnym przekazaniu sprzętu wziął udział burmistrz Leszek Świder. - Bardzo nas cieszy współpraca z klubem i jego zaangażowanie na rzecz naszej szkoły - podkreślił włodarz miasta, dziękując ofiarodawcom. Jak mówił prezes Dariusz Kondys, to nie koniec wsparcia ze strony klubu, który planuje przekazać kolejne komputery dla najbardziej potrzebujących uczniów.