18 mar 2020

Konkurs literacki "Karol Wojtyła - Jan Paweł II we wspomnieniach rodziców i dziadków" z okazji 100 rocznicy urodzin

Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „ Karol Wojtyła - Jan Paweł II” we wspomnieniach rodziców i dziadków” z okazji 100 rocznicy urodzin. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich miasta i gminy Rabka-Zdrój. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech kategoriach wiekowych: klasa IV – V, klasa VI – VIII,   szkoła średnia.

Tematyka i forma konkursu: Karol Wojtyła- Jan Paweł II we wspomnieniach rodziców i dziadków-wywiad, opowiadanie maksymalna objętość prac do 3 stron (format a4)

Konkurs literacki „ Karol Wojtyła - Jan Paweł II” we wspomnieniach rodziców i dziadków” z okazji 100 rocznicy urodzin

„Wy jesteście przyszłością świata”

1. Organizatorzy:

Burmistrz Miasta Rabki-Zdroju

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju

1. Adresaci konkursu:

Uczniowie szkół podstawowych i średnich miasta i gminy Rabka-Zdrój

1. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech kategoriach wiekowych:
  • klasa IV - V
  • klasa VI - VIII
  • szkoła średnia
  1. Cele konkursu:
  • przybliżenie postaci Jana Pawła II
  • zachęcenie utalentowanych dzieci i młodzieży do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej
  • kształtowanie więzi rodzinnych przez docenianie mądrości i doświadczeń najstarszego pokolenia
  1. Tematyka i forma konkursu:

maksymalna objętość prac do 3 stron (format a4)

1. Prace konkursowe należy nadsyłać do 30.04.2020r. na adres : Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27 lub na adres mailowy:
  1. O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez Organizatorów. Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 18 maja o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju.
  1. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo nieodpłatnych publikacji w prasie i innych wydawnictwach. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: (18)2677449
  1. Wszystkie nadesłane prace muszą być podpisane według wzoru: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, nr telefonu.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach uczestnictwa w Konkursie literackim „Karol Wojtyła – Jan Paweł II we wspomnieniach rodziców i dziadków”

………………………………..

(data, podpis)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych ww. celach jest Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju ul. Orkana 27

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo:

- żądania dostępu do danych osobowych;

- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- wniesienia sprzeciwu;

- cofnięcia zgody w każdym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa.

Zapoznałam/-em się z treścią powyższego.

………………………………..

(data, podpis)