1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 116 - silny wiatr!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
18 mar 2020

Konkurs plastyczny - Jan Paweł II w oczach dziecka

Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym - Jan Paweł II” w oczach dziecka. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Rabka-Zdrój.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

- kategoria I: dzieci przedszkolne

- kategoria II: klasy I-III

Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną zgodnie z tematem:  Jan Paweł II w oczach dziecka. Techniki i format wykonania prac: malarstwo, rysunek, wydzieranka, wyklejanka, kolaż format pracy dowolny.

Termin składania prac w Bibliotece do 30 kwietnia 2020 r.  Każdą pracę należy podpisać na odwrocie, czytelnie podając dane autora pracy: imię, nazwisko, wiek (klasę), adres szkoły oraz numer telefonu.

1. Organizator konkursu: Burmistrz Rabki-Zdroju, Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju
  1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych z miasta i gminy Rabka-Zdrój.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

- kategoria I: dzieci przedszkolne

- kategoria II: klasy I-III

1. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną zgodnie z tematem: Jan Paweł II w oczach dziecka.
  1. Cele konkursu:

- rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci inspirowanych życiem i  działalnością Papieża Św. Jana Pawła II

- kultywowanie pamięci o Papieżu Św. Janie Pawle II

1. Techniki i format wykonania prac:

malarstwo

rysunek

wydzieranka, wyklejanka, kolaż

format pracy dowolny

1. Termin składania prac w Bibliotece do 30 kwietnia 2020 r.

1. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 maja 2020 roku o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach uczestnictwa w Konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka”

………………………………..

(data, podpis)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych ww. celach jest Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju ul. Orkana 27

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo:

- żądania dostępu do danych osobowych;

- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- wniesienia sprzeciwu;

- cofnięcia zgody w każdym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa.

Zapoznałam/-em się z treścią powyższego.

………………………………..

(data, podpis)