13 lut 2017

LXIV nr "Wiadomości Rabczańskich" czeka już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy, coraz niecierpliwiej wypatrując już wiosny, oddajemy Państwu do rąk nowy numer naszej gazety, mając nadzieję, że przyjemna i wartościowa lektura skróci nieco czas zimowych, wciąż długich jeszcze, wieczorów. W tym numerze znajdą Państwo nieco podsumowań minionego roku (raport z działalności Policji w 2016 roku oraz przegląd dokonań Teatru "Rabcio"), nieco wspomnień (felieton o śp. ks. Malińskim oraz "Z pudełka wspomnień"), a także - jak co miesiąc - tekst autorstwa Artura Kołodzieja pt. "Łup zbrodniarza". Poza tym polecamy Państwu wywiad z Burmistrz Rabki, Ewą Przybyło, tym razem na temat hałasu - tego w rabczańskim parku oraz tego na rabczańskiej scenie politycznej.

Nie zabraknie również i w tym numerze comiesięcznej dawki wiadomości kulturalnych, powraca także - po dłuższej przerwie - "godka gwarom pisana".

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Strona internetowa "WR": www.wiadomoscirabczanskie.pl

Gazeta będzie dostępna w sprzedaży od wtorku, 14 lutego, w stałych punktach.

Cena: 3 złote