23 kwi 2019

Obradowała Młodzieżowa Rada Miejska

Na pierwszym posiedzeniu spotkali się radni reaktywowanej Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju, wybrani w wyborach, które odbyły się w marcu. Sesję otworzyła najstarsza radna - Natalia Mrożek. Pierwszym uroczystym momentem było wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego, które nowo wybrani młodzieżowi radni odebrali z rąk burmistrza Leszka Świdra i przewodniczącego dorosłej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju Józefa Skowrona. Następnie złożyli oni ślubowanie i wybrali spośród siebie skład prezydium. Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miejskiej została Natalia Mrożek. W wyniku jawnego głosowania wiceprzewodniczącymi zostali Marcin Szczęśniak i Adam Macioł, a sekretarzem Zuzanna Wójcikiewicz. Burmistrz i przewodniczący złożyli gratulacje młodzieżowym radnym i zadeklarowali chęć współpracy w sprawach ważnych dla młodych ludzi.

2019-04-23-I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

23 kwiecień 2019