3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
27 lut 2017
kategoria:
Aktualności

Olimpijskie sukcesy zawodników MKS Rabka-Zdrój

Pierwsze dni rywalizacji XXIII Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych w bloku snowboard cross przyniosły duży sukces zawodnikom MKS Rabka-Zdrój. Po zaciętej i zarazem efektownej rywalizacji w 4 osobowych teamach na trasie crossu nasi zawodnicy wywalczyli dwa tytuły Wicemistrzów Polski. Kuba Luboński po zaciętej walce /różnica na mecie to tylko 20 cm/ zdobył srebrny medal w kategorii junior B, a Konrad Miklasiński srebro wywalczył w kategorii junior A. Obaj przegrali tylko z zawodnikami kadry Polski w konkurencji SBX.

Maciek Sroka po pechowym upadku w finale zajął wysokie IV miejsce w swojej kategorii.

Przed naszymi reprezentantami jeszcze dwa dni startów w konkurencjach alpejskich. Liczymy na kolejne dobre wyniki.