11 cze 2019

Podziękowanie dla organizatorów „Dawnej Rabki Czar”

Burmistrz Rabki-Zdroju składa serdeczne podziękowania za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie jakie zostało włożone w  zorganizowanie w dniach 07-08 czerwca 2019r. inscenizacji historycznej pn. „Dawnej Rabki Czar”. Impreza ta klimatem i oprawą nawiązywała do czasów przedwojennych, kiedy to Uzdrowisko przeżywało lata swojej świetności.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia. Przede wszystkim  Pani Małgorzacie Rybińskiej - głównej pomysłodawczyni imprezy, Pani Monice Rzoncy i Annie Wójtowicz - za oprawę scenografii, przygotowanie kostiumów  i rekwizytów.

Pani Magdzie Tomalak i Piotrowi Koleckiemu z Fundacji im. Jerzego Koleckiego - za koordynację całego projektu.

Państwu Marioli i Piotrowi Burcanom - za opracowanie piosenek sprzed stu lat, wierszy poetów z tamtych czasów, przygotowaniu do występu młodzieży z zespołów Triolki, Triole, Triola i za stworzenie niezapomnianego widowiska muzycznego.

Panom Piotrom - Kuczajowi i Koleckiemu - za przygotowanie wystawy fotograficznej z okresu przedwojennego. Pragnę również serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym mieszkańcom, którzy społecznie i bezinteresownie uczestniczyli w przygotowaniach tego kulturalnego wydarzenia.

Dzięki  Waszej  wspaniałej pracy impreza była zorganizowana perfekcyjnie, a  wszyscy  bawili się  wyśmienicie. Mam nadzieję, że to niezapomniane wydarzenie wszyscy uczestnicy będą długo wspominać, niecierpliwie wyczekując przyszłorocznej edycji - na którą zapraszamy już dzisiaj.

2019-06-11-Dawnej Rabki Czar (zdjęcia w sepii) cz.1

11 czerwiec 2019