04 mar 2020

Podziękowanie za wsparcie podczas organizacji Balu Charytatywnego

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce – Zdroju składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nas podczas organizacji V Walentynkowego Balu Charytatywnego, zorganizowanego 15 lutego pod patronatem Posła na Sejm Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki -Zdroju Leszka Świdra. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Skomielnej Białej, dzięki któremu po raz kolejny korzystaliśmy z nieodpłatnego użyczenia budynku remizy na zorganizowanie balu. Dziękujemy druhnom i druhom OSP za pomoc, wsparcie, wielkie serce i chęć niesienia pomocy osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Dzięki Wam i Waszemu wsparciu będziemy mogli rozpocząć realizację kolejnego zadania tj. stworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną, który zapewni im codzienną opiekę terapeutyczną i rehabilitacyjną oraz umożliwi sprawniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Podczas balu zebrano kwotę 25 838,50 zł.  która zostanie przeznaczona na adaptację i remont budynku.

Z serca dziękujemy Zarząd Koła PSONI w Rabce- Zdroju