02 maj 2019

Pozytywna energia na początek majówki

Długi weekend majowy rozpoczął się w Rabce-Zdroju Reggae Majówką. Z koncertami w amfiteatrze wystąpiły dwie czołowe gwiazdy sceny reggae w Polsce, czyli Beniamin i Ayarise. Pozytywna energia, radość, energia - to znaki firmowe obu grup, które roztańczyły się i wciągnęły do zabawy publiczność zgromadzoną pod muszlą. 2 maja ciąg dalszy Majówki w Rabce-Zdroju. O godz. 15 amfiteatr będzie gościć XIX Tatrzański Zlot Samochodów Zabytkowych, natomiast wieczorem kino „Śnieżka” zaprasza na wystawę na ekranie pt. „Rembrandt”.

3 maja rozpoczniemy uroczyście, od mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Marii Magdaleny, a po południu zapraszamy do amfiteatru na Rodzinny Piknik Majowy. W programie pikniku wiele atrakcji, w tym m.in. gotowanie na Mega Patelni z aktorem Piotrem Cyrwusem i degustacja. W sobotę 4 maja zapraszamy na Gminne Obchody Dnia Strażaka oraz na rekonstrukcję historyczną pod muszlą pt. „Ogień schodzi z gór”. Tegoroczną Majówkę w Rabce-Zdroju zakończy niedzielny koncert zespołu Mała Armia Janosika. Szczegółowy program poniżej.

2019-05-01-Majówka w Rabce-Zdroju-koncert Beniamina i Ayarise

1 maj 2019