1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 107 - Burze!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
31 paź 2018

Raport oświatowy na sesji

Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok 2017/2018 była jednym z głównych punktów środowej sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. Tzw. raport o gminnej oświacie przedstawiła radnym i zgromadzonym na sali obrad gościom burmistrz Ewa Przybyło. Omówiła w nim sytuację w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, była też informacja o podmiotach, którym miasto przekazuje dotacje na prowadzenie działalności edukacyjno-wychowawczej. W prezentacji znalazły się informacje m.in. na temat liczby uczniów, nauczycieli, finansowania oświaty, wynagrodzeń pracowników, inwestycji i zadań, jakie realizują przedszkola i szkoły.

Prezentacja w PDF TUTAJ

Po prezentacji burmistrz Ewa Przybyło wręczyła z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyplomy i kwiaty nauczycielom i dyrektorom, którzy z ogromnym zaangażowaniem wypełniali swoje obowiązki. - Dziękuję za waszą pracę, a wyrazy uznania proszę przekazać również waszym rodzinom, to oni przecież muszą przecież nie mieć czasami was dla siebie, żebyśmy my mieli was dla nas - dodała.

Dyplomy gratulacyjne od Burmistrza Rabki-Zdroju w roku 2018 otrzymali: mgr Ewa Chorążak-Gacek - Dyrektor SP Nr 2, mgr Wanda Macioł-Urbańczyk - Dyrektor SP Nr 1, mgr Barbara Rapacz - Dyrektor ZPS, mgr Małgorzata Jugowicz - Dyrektor Przedszkola Nr 2, mgr Maria Drzyzga - Dyrektor Przedszkola w Chabówce, mgr Maria Zając - Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1, mgr Jarosław Janik - Dyrektor SP w Rdzawce, mgr Lucjan Kapera - Dyrektor SP  w Chabówce, mgr Stanisław Skawski - Dyrektor SP  w Ponicach, mgr Andrzej Zając - Dyrektor SP Nr 3, mgr Andrzej Błachut - Dyrektor SP Nr 4, mgr Ewa Kurzeja - Nauczyciel SP Nr 1, mgr Maria Cieniawska - Nauczyciel SP Nr 1, mgr Grzegorz Tupta - Nauczyciel SP Nr 2, mgr Elżbieta Nutta -  Nauczyciel SP Nr 2, mgr Elżbieta Biernat - Nauczyciel SP Nr 2, mgr Dorota Rabska - Nauczyciel SP Nr 3, mgr Bogdan Schmidt - Nauczyciel SP Nr 3, mgr Urszula Piotrowska - Nauczyciel SP Nr 4, mgr Wojciech Czyszczoń - Nauczyciel SP w Chabówce, mgr Jolanta Pyka-Stanik - Nauczyciel SP w Ponicach, mgr Zofia Żarnowska - Nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 1, mgr Barbara Kurańda - Nauczyciel Przedszkola w Chabówce.

2018-10-31-XLVIII sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

31 październik 2018
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz