• Znaleziono 6712 wiadomości.

• Rodzinny Festyn Sportowy 2019 już za nami! 19
    cze

Rodzinny Festyn Sportowy 2019 już za nami!

Rodzinny Festyn Sportowy to największa impreza plenerowa organizowana corocznie przez naszą szkołę, której głównym celem jest krzewienie ruchu na świeżym powietrzu. W tym roku odbył się on w sobotę 8 czerwca, tradycyjnie już przy wsparciu: Stowarzyszenia „ Poni…ce do kłębka” dysponującego na ten cel środkami finansowymi w postaci tzw. małego granta, przyznanego przez władze gminy Rabka – Zdrój

• Piękna i Bestia w Amfiteatrze 19

Piękna i Bestia w Amfiteatrze

Tradycyjnie na zakończenie Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju, rodzice dzieci z przedszkola w Chabówce zagrali w amfiteatrze spektakl, który sami przygotowali i pokazali swoim dzieciom. W tym roku było to przedstawienie na podstawie francuskiej baśni ludowej "Piękna i Bestia".

• Podsumowanie sezonu narciarskiego 2018/2019 19

Podsumowanie sezonu narciarskiego 2018/2019

Zawodnicy Stowarzyszenia Olympic z Rabki-Zdroju zakończyli sezon zimowy w biegach narciarskich 2018/2019 dużymi sukcesami i dużą ilością zdobytych medali. W ramach podsumowania trener Michalina Maciuszek przedstawia ich starty na zawodach ogólnopolskich i regionalnych. Zawodnicy ze Stowarzyszenia OLYMPIC brali czynny udział w MAŁOPOLSKIEJ LIDZE W BIEGACH NARCIARSKICH, gdzie najlepsi z nich zajmowali czołowe miejsca

• Uczniowie SP nr 2  zdobyli najwyższą nagrodę w 19
    cze

Uczniowie SP nr 2 zdobyli najwyższą nagrodę w Projekcie "Tydzień Dasha i Dota”

Projekt zakładał zastosowanie robotów edukacyjnych na zajęciach lekcyjnych. Do projektu przystąpiły szkoły z całej Polski. Nasza szkoła znalazła się wśród 23, które zrealizowały wszystkie cztery zadania jakie należało wypełnić, aby móc starać się certyfikaty i nagrodę główną.

• Walne zebranie  Członków Stowarzyszenia Gmin Uzd 19

Walne zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP

Dnia 17 czerwca 2019 r. Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju gościł uczestników Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Głównym celem spotkania było uzupełnienie składu Komisji Rewizyjnej SGU RP. Uczestnicy Walnego Zebrania z uwagą wysłuchali sprawozdania Prezesa Zarządu – dr Jana Golby z działalności zarządu za okres od stycznia do maja 2019 r.