17 sie 2018

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rabce walczy o 10 tys. zł. Możesz pomóc!

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rabce - Zdroju rywalizuje z 10 szkołami z całej Polski o Nagrodę Internautów, czyli 10 tysięcy złotych.

SP2 już  po raz szósty wystartowała w ogólnopolskim konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Spośród setek nadesłanych prac konkursowych z różnych szkół z całej Polski, prezentacja z tej placówki zakwalifikowała do finału i reprezentuje region  małopolsko–świętokrzyski. W latach ubiegłych zdobyła III i dwukrotnie II miejsce w kraju.

Udział w finale daje jej możliwość walki o nagrodę Internautów, takowej nagrody dotychczas nie udało jej się zdobyć. W swojej pracy konkursowej (elektronicznej Kronice SKO) uczniowie opisują podjęte w minionym roku szkolnym różne przedsięwzięcia m.in.: akcje charytatywne, zarobkowe, konkursy, działania proekologiczne, zajęcia edukacyjne.

Wszystkich bardzo prosimy o wzięcie udziału w głosowaniu. Od 6 sierpnia do 10 września 2018 r. trwa głosowanie na prace konkursowe. Z jednego adresu e-mailowego można zagłosować tylko raz. Jeden użytkownik = jeden adres e-mail = jeden głos - dlatego tak ważny jest każdy nowy głos /adres e-mailowy/.

Link do naszej kroniki

Oto link do naszej kroniki  https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-nr-2-w-rabce-zdroju/

Pamiętaj aby kliknąć w link weryfikacyjny dostarczony do Głosującego automatycznie drogą e-mail na podany przez niego adres zaraz po kliknięciu „Głosuj” (brak potwierdzenia głosu poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny w ciągu 72 godzin będzie skutkować nieoddaniem głosu).