06 lis 2019

Triolki wystąpią na festiwalu „Piosenki Jana Wojdaka”

16 podopiecznych Pracowni Muzycznej Triolki z Rabki-Zdroju, działającej pod auspicjami Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, będzie reprezentować uzdrowisko i powiat nowotarski na 20. Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka", który odbędzie się w dniach 9-10 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury.

A są to:  Julia Pazdur, lat 8, Milena Filas, lat 9,  Martyna Filas, lat 9,  Paweł Kapera, lat 9, Jakub Kras, lat 9, Wiktoria Wójtowicz, lat 11,  Kamila Filas, lat 12, Żaneta Biernat, lat 13,  Maria Kapturkiewicz, lat 13, Lidia Latawiec, lat 14, Żaklina Stróżak, lat 14, Zuzanna Wójcikiewicz, lat 14, Anna Filipiak, lat 16, Grzegorz Pazdur, lat 16, Mariola Pierwoła, lat 16, Małgorzata Grzęda, lat 17.

Wokaliści w Pracowni Muzycznej Triolki kształcą się pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan, Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Fot. Andrzej Wójcikiewicz