10 sie 2018

WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI. Zagłosuj na naszych kandydatów!

Wystartował plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski, którego organizatorami są "Gazeta Krakowska" i Urząd Marszałkowski w Krakowie. W kategoriach Atrakcja Turystyczna, Wydarzenie Roku, Chata z Klimatem, Miejsca Niezwykłe oraz W Gościnie można oddawać głosy na kandydatów, wśród których są miejsca, wydarzenia z Rabki-Zdroju m.in. Park Zdrojowy, Rabka Festival – festiwal literatury, czy Święto Solanki. Zachęcamy wszystkich do poparcia dla rabczańskich kandydatur. Poniżej informacja jak głosować.

To już 19. edycja Wielkiego Odkrywania Małopolski. Chcemy nagrodzić miejsca i ludzi, którzy sprawiają, że Małopolska jest najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce. W naszej akcji wyłonimy najlepsze, najbardziej popularne atrakcje turystyczne, wydarzenia przyciągające tłumy, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty i hotele, miasta i gminy stawiające na turystykę. Docenimy także osoby, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju branży - zwycięzcy w kategoriach Małopolska Osobowość Turystyki i Przewodnik Turystyczny Roku otrzymają nagrody w wysokości 5 000 zł. Natomiast na laureata I miejsca w kategorii Miejsce Niezwykłe (miasto lub gmina) czeka 50 000 zł!

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-doceniamy-wyjatkowe-miejsca-i-ludzi,13334117/

ATRAKCJA TURYSTYCZNA ROKU

Park Zdrojowy, Rabka Zdrój (WOMAT.53) SMS pod nr 72355 o treści WOMAT.53

WYDARZENIE ROKU