14 lut 2017

XXIX sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 22 lutego  2017r. /środa/ o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XXIX Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

Porządek obrad:

1.    Otwarcie XXIX sesji VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce–Zdroju.
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce–Zdroju.
4.    Sprawozdanie Burmistrz Rabki – Zdroju z działalności międzysesyjnej.
5.    Podjęcie uchwał na wniosek Burmistrz Rabki–Zdroju:
1)    w sprawie: projektu dostosowania sieci publicznych szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz zmiany Uchwały Nr VIII/38/11 Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 30 marca 2011 r. w sprawie: ustalenia planu sieci szkół podstawowych i gimnazjów, granic ich obwodów oraz sieci publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz punktów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Rabka-Zdrój, w zakresie oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
2)    w sprawie: zaopiniowania projektu Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie planu ochrony dla Gorczańskiego Parku Narodowego.
6.    Poinformowanie o  pismach skierowanych do Rady Miejskiej.
7.    Wnioski i zapytania radnych.
8.    Zamknięcie sesji.

- do udziału w której serdecznie zaprasza

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju
/-/ Maria Górnicka – Orzeł