26 lut 2020

Dobrze się dzieje w Wierchach

We wtorek odbyło się posiedzenie Zarządu KS Wierchy Rabka-Zdrój. Podczas spotkania poinformowano o kilku ważnych decyzjach. Doszło do zmian w zarządzie, w wyniku których wiceprezesem do spraw sportowych został Issam Ben Zid, przedstawiciel firmy Blachotrapez. Uznany producent pokryć dachowych zamierza wesprzeć rabczański klub. Rodzinna firma z Rabki-Zdroju chce zaangażować się w szkolenie dzieci i młodzieży oraz w pomoc przy odbudowie infrastruktury na stadionie. Współpraca jest planowana na lata, a jej celem jest ustabilizowanie sytuacji w Wierchach i stworzenie systemu szkolenia młodzieży na wysokim poziomie. W dalszych planach jest również utworzenie klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 czy wskrzeszenie drużyny Old Boys.

Przedstawiciele klubu wyrazili wdzięczność władzom samorządowym miasta za planowane na ten rok inwestycje na stadionie. Przypomnijmy, iż Urząd Miejski w Rabce-Zdroju zlecił już modernizację budynku klubowego, budowę bieżni, a niebawem ogłoszony zostanie przetarg na wymianę płyty boiska. Gmina przekazuje również rokrocznie wsparcie finansowe na szkolenie dzieci i młodzieży w klubie.

Aktualny zarząd klubu:

Prezes: Dariusz Kondys