1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 116 - silny wiatr!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
14 sie 2018

LXXXII nr "Wiadomości Rabczańskich" czeka już w kioskach!

Ciepłe, pachnące sierpniowe wieczory to idealny czas, by oddać się wartościowej lekturze. A czytać jest co, bowiem już od dziś czeka na Państwa nowy numer naszego czasopisma. Miłośników historii zapewne zainteresuje artykuł autorstwa Artura Kołodzieja o Wacławie Krzeptowskim; zaangażowanych społecznie z pewnością poruszy "Spacer" naszego Naczelnego traktujący o "polityce reklamowej" naszego miasta; tych refleksyjnych zainspiruje tekst pastora Boryczki o chciwości. Poza tym comiesięczna porcja wiadomości kulturalnych, sportowych; ciekawe felietony i dużo dużo więcej.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Skrót poruszanych w numerze tematów znajdą Państwo na stronie internetowej: www.wiadomoscirabczanskie.pl