1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 116 - silny wiatr!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
17 maj 2019

XV Turniej Szachowy o Wielki Puchar Czekoladowy

Z okazji Dnia Dziecka, 9 czerwca  o godz. 10.00 w rabczańskim Amfiteatrze rozegrany zostanie Turniej Szachowy dla dzieci o Wielki Puchar Czekoladowy. Celem konkursu jest popularyzacja szachów jako alternatywnej formy spędzania czasu dzieci i młodzieży. Umożliwienie podnoszenia kwalifikacji szachowych oraz promocja Miasta i Gminy Rabka-Zdrój.

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem P15 klasyfikowany w dwóch grupach:  A – dla zawodników urodzonych w 2001 roku i młodszych. B – dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych posiadających maksymalnie IV kategorię szachową.

Warunkiem udziału jest wniesienie opłaty startowej. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od uczestnika. Zgłoszenia będą przyjmowane przed turniejem w Miejskim Ośrodku Kultury lub u sędziego głównego zawodów Jana Zapały e-mail: wskazany ChessArbiter.

Dla zwycięzców puchary czekoladowe. W obydwu grupach nagrody rzeczowe za miejsca I-VI oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Kultury.