• Znaleziono 6712 wiadomości.

• Zmiany funkcjonowania Dziennika Podawczego 06

Zmiany funkcjonowania Dziennika Podawczego

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju informuje, że w związku z nowym rozporządzeniem Ministra Zdrowia oraz w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników urzędu zmienione zostały zasady funkcjonowania Dziennika Podawczego.

• Od 14 kwietnia PSZOK w Zarytem ponownie otwarty 06

Od 14 kwietnia PSZOK w Zarytem ponownie otwarty

Zarząd Zakładów Komunalnych Spółka z o.o. w Rabce-Zdroju uprzejmie informuje, że z dniem 14 kwietnia 2020 r. zostaje przywrócona możliwość dostarczania przez mieszkańców Gminy Rabka-Zdrój, do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Zaryte 141B.

• WEBINAR: Konsument na rynku energii 06

WEBINAR: Konsument na rynku energii

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony każdemu z nas, czyli konsumentowi na rynku energii. Już w najbliższy wtorek (7 kwietnia) o godzinie 14:00 każdy z nas będzie mógł dowiedzieć się więcej o tym: jak czytać rachunek

• Połączmy siły i razem zwalczmy koronawirusa. Po 06
    kwi

Połączmy siły i razem zwalczmy koronawirusa. Powieś plakat w swojej okolicy!

Co zrobić po powrocie z zagranicy? Jakie zasady obowiązują podczas kwarantanny? Jak bezpiecznie zrobić zakupy, korzystać z komunikacji publicznej i dojechać do pracy? To bardzo ważne pytania. Zależy nam, aby każda Polka i każdy Polak znali na nie odpowiedzi. Świadome działania podczas trwającej pandemii koronawirusa to skuteczniejsza walka z zagrożeniem!

• "Piękna Nasza Polska Cała" 06
    kwi

"Piękna Nasza Polska Cała"

W Przedszkolu Miejskim nr 1 w Rabce-Zdroju zorganizowano zbiórkę materiałów papierniczych, plastycznych dla dzieci ze szkół na Białorusi. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za zaangażowanie, udało się wysłać niemałą paczkę ... Działania te związane są z realizowanym Projektem "Piękna Nasza Polska Cała", którego jednym z założeń jest dzielenie się dobrem z sąsiadem