• Znaleziono 6699 wiadomości.

• Uczniowie SP nr 2  zdobyli najwyższą nagrodę w 19
    cze

Uczniowie SP nr 2 zdobyli najwyższą nagrodę w Projekcie "Tydzień Dasha i Dota”

Projekt zakładał zastosowanie robotów edukacyjnych na zajęciach lekcyjnych. Do projektu przystąpiły szkoły z całej Polski. Nasza szkoła znalazła się wśród 23, które zrealizowały wszystkie cztery zadania jakie należało wypełnić, aby móc starać się certyfikaty i nagrodę główną.

• Walne zebranie  Członków Stowarzyszenia Gmin Uzd 19

Walne zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP

Dnia 17 czerwca 2019 r. Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju gościł uczestników Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Głównym celem spotkania było uzupełnienie składu Komisji Rewizyjnej SGU RP. Uczestnicy Walnego Zebrania z uwagą wysłuchali sprawozdania Prezesa Zarządu – dr Jana Golby z działalności zarządu za okres od stycznia do maja 2019 r.

• Wybory Ławników 2019 19

Wybory Ławników 2019

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rabki-Zdroju informujemy, że w dniu 31 grudnia 2019 r. upływa kadencja ławników wybranych w roku 2015. Uprawnione podmioty mogą zgłaszać kandydatów na ławników do Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju (na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego) w terminie do 30 czerwca 2019 r.

• Mała Armia Janosika na finał „Karpackiego” 18
    cze

Mała Armia Janosika na finał „Karpackiego”

Największa na Podhalu dziecięca kapela regionalna – Mała Armia Janosika z Raby Wyżnej – wystąpiła jako gość specjalny na 43. Karpackim Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych, który w weekend odbył się w Rabce-Zdroju. Występ kapeli założonej przez Damiana Pałasza okazał się strzałem w dziesiątkę i przyciągnął pod muszlę rzesze widzów. Zespół od ponad roku święci triumfy, jest gwiazdą występów

• Uczniowie wręczyli Gwiazdy Szeryfa Praw Dziecka 18

Uczniowie wręczyli Gwiazdy Szeryfa Praw Dziecka

W dniu 17 czerwca w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce odbyło się spotkanie z okazji wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie „Kawalerowie Orderu Uśmiechu – obrońcy praw dziecka” organizowanym przez szkołę. Patronat honorowy nad konkursem literacko-plastycznym objął Rzecznik Praw Dziecka – Mikołaj Pawlak oraz Małopolski Kurator Oświaty – Barbara Nowak.