1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 148 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6687 wiadomości.

• XLVII sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce - 02

XLVII sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 10 października 2018 r. /środa/ o godz.9:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XLVII Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

• Turniej Tenisa Ziemnego - XL Amatorskie Mistrzostw 02

Turniej Tenisa Ziemnego - XL Amatorskie Mistrzostwa Rabki-Zdroju 2018

30 września 2018r. na kortach tenisowych w Parku Zdrojowym dokończono 40 Mistrzostwa Rabki-Zdrój w tenisie ziemnym. Przypominamy, że w dniu 23 września 2018r. ze względu na pogodę rozegrano tylko gry singlowe natomiast dzisiaj rozegrano gry deblowe. Zgłosiło się 6 par, które podzielono na dwie grupy po trzy zespoły. W grupach rozgrywano system każdy z każdy. Dwie najlepsze pary

• Zakończenie zbiórki dla pogorzelców 02

Zakończenie zbiórki dla pogorzelców

Burmistrz Rabki - Zdroju oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Rabce – Zdroju informują, że dzięki dużemu zaangażowaniu pomoc dla pogorzelców jest już dostateczna, dlatego też zbiórka rzeczy została zakończona. W trakcie zbiórki zebrane zostały: odzież, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły higieniczne, chemiczne oraz żywność.

• Warsztaty teatralne - zapisy na rok 2018/19 02

Warsztaty teatralne - zapisy na rok 2018/19

Teatr Chrząszcz w Trzcinie - jak co roku - zaprasza dzieci w wieku szkolnym i młodzież do zapisów na warsztaty teatralne. Będziemy ćwiczyć dykcję i koordynację ruchową, ale przede wszystkim zarażać miłością do teatru. W programie elementy teatru dramatycznego, pantomimy i teatru lalkowego oraz przygotowanie do konkursów recytatorskich.

• Święto Szkoły  św. Tereski 01

Święto Szkoły św. Tereski

29 września w Szkole św. Tereski dla Dzieci Niewidomych obchodzono Święto Patronalne Szkoły. Świętowanie rozpoczęło się w kaplicy św. Franciszka koncelebrowaną Mszą świętą pod przewodnictwem księdza dziekana Dariusza Paculi – proboszcza parafii św. Teresy oraz kapłanów ks. Kapelana Józefa Kapci i ks. Piotra Filasa salwatorianina.