1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6665 wiadomości.

• PSZOK w Zarytem przyjmuje odpady wielkogabarytowe 21

PSZOK w Zarytem przyjmuje odpady wielkogabarytowe

Burmistrz Rabki - Zdroju informuje, iż odpady wielkogabarytowe można dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi uiszczanej do Urzędu Miejskiego w Rabce – Zdroju odpady wielkogabarytowe można oddać w ilości 1m3 na rok na nieruchomość.

• Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. - regu 21

Zasady przeprowadzania egzaminów w 2020 r. - regulacje prawne

Procedury, terminy jak i opisy czynności związanych z przeprowadzeniem egzaminów zewnętrznych w 2020 roku: maturalnego, ósmoklasisty, zawodowego oraz potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – to główne kwestie ujęte w podpisanym dziś, 19 maja rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

• Dekalog bezpiecznego turysty - rekomendacje POT i 21

Dekalog bezpiecznego turysty - rekomendacje POT i GIS

Od 4 maja Polacy mogą zacząć podróżować – niektóre hotele i inne miejsca noclegowe zostaną otwarte. Z badania przeprowadzonego wśród turystów na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej wynika, że ponad 30 proc. Polaków chce wyjechać na krótki wyjazd jeszcze w maju lub czerwcu. Należy jednak pamiętać, że podczas podróży należy zachować szczególne środki bezpieczeństwa.

• Komunikat dla podatników 21

Komunikat dla podatników

Szanowni Podatnicy i Przedsiębiorcy z Gminy Rabki-Zdroju Pragnę Państwa poinformować, iż w związku z powstałymi utrudnieniami w działalności gospodarczej bądź brakiem możliwości jej prowadzenia, Rada Miejska w Rabce-Zdroju podjęła uchwały w oparciu o art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

• Kolejne komputery przekazane 20