• Znaleziono 6712 wiadomości.

• Rekrutacja do Szkoły Muzycznej 24

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu Filia Rabka-Zdrój ogłasza NABÓR KANDYDATÓW /dzieci 6-10 lat/ do klasy 1 I st. na rok szkolny 2020/2021 na następujące instrumenty: FORTEPIAN, SKRZYPCE, ALTÓWKA, GITARA, FLET, TRĄBKA, KLARNET i AKORDEON.

• Fontanny w Parku Zdrojowym już tryskają 23

Fontanny w Parku Zdrojowym już tryskają

Działają już obie fontanny znajdujące się w chętnie odwiedzanym przez spacerowiczów Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju. Od dwóch dni zarówno "Trzy Róże" jak i "Nerka" przyciągają i czarują wodotryskami. Warto przyjść i zasłuchać się w kojącym szumie wody. Lada dzień zacznie działać trzecia, nie mniej popularna fontanna ze słonikami na deptaku przy kawiarni "Zdrojowa"

• Składanie zadań przeniesione na jesień! 23
    kwi

Składanie zadań przeniesione na jesień!

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o kolejnej zmianie harmonogramu 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Propozycje zadań mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 1 września do 15 października 2020 roku. Głosowanie zaplanowano na wiosnę 2021 roku

• Jubileusz 100-lecia Urodzin mieszkanki naszej Gmin 22

Jubileusz 100-lecia Urodzin mieszkanki naszej Gminy Pani Władysławy Niżnik

Niecodzienną uroczystość Jubileuszu 100-lecia Urodzin obchodziła dzisiaj Pani Władysława Niżnik mieszkanka Rabki-Zdroju. Ten dzień, to nie tylko zaszczyt dla Jubilatki i wielkie święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Rabka-Zdrój. To doniosła i niecodzienna chwila, która budzi wzruszenie, uznanie i szacunek nie tylko najbliższej rodziny, ale także nas wszystkich

• Światowy Dzień Ziemi. Każdy z nas może zadbać 22

Światowy Dzień Ziemi. Każdy z nas może zadbać o środowisko naturalne

Globalne ocieplenie, deficyty wody czy nadmierna produkcja odpadów to wyzwania, których nie można ignorować. Inaczej Ziemia będzie dla kolejnych pokoleń bardzo nieprzyjaznym miejscem do życia. Co istotne, przeciwdziałać negatywnym trendom może każdy. Obchodzony 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi to dobra okazja, aby zmienić swoje złe przyzwyczajenia i żyć z poszanowaniem natury.