01 mar 2020

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju

29 lutego odbył się w rabczańskiej szkole Dzień Otwarty cieszący się dużym zainteresowaniem rodziców, dzieci i władz miasta.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, przewodniczący Rady Miejskiej Józef Skowron i radny Robert Skipiała oraz wielu innych gości.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny. Rodzice zorganizowali słodki poczęstunek dla gości. Wszystkim zaprezentowano szkołę i różne formy jej działalności. Dzień Otwarty szkoły upłynął w miłej atmosferze. Szkoła dziękuje przewodniczącemu Rady Rodziców SP1 p. Mateuszowi Kapłonowi za obecność oraz wszystkim rodzicom, którzy przygotowali pyszne wypieki. Dziękuje też mamom dbającym o ciepłą atmosferę podczas spotkania.

Od tego roku szkolnego 2020/2021 Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza dzieci do klasy "0". Stawiając na sport, szkoła otwiera klasy sportowe i rozpoczyna rekrutację do: klasy pierwszej usportowionej oraz klasy czwartej sportowej o profilu piłka nożna.

Zapisy trwają od 2 marca do 13 marca 2020 r. w godz. 8:00- 16:00. Podania i dokumenty można składać w sekretariacie szkoły.

Źródło: szkoła

2020-02-29-Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju