1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 148 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6687 wiadomości.

• Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie z 20
    2018

Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3!

Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania 2.0”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaMałopolskiego na lata2014-2020.

• Równać Szanse! 20

Równać Szanse!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse" 2018 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Nabór wniosków trwa do 25 października 2018 r. do godziny 12.00. W Regionalnym Konkursie Grantowym można otrzymać dofinansowanie do 8 500 zł. na minimum sześciomiesięczne projekty realizowane pomiędzy 1.02.2019 r. a 31.08.2019 r.

• Turniej piłkarski 20

Turniej piłkarski

W dniach 22-23 września na stadionie KS Wiechy Rabka-Zdrój rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej o Puchar DTP-SOFT & Ośrodek Wypoczynkowy ELA. Do rywalizacji przystąpią piłkarze z roczników: 2010 i młodsi oraz 2007 i młodsi. Organizatorami turnieju są: DTP-SOFT, Ośrodek Wypoczynkowy ELA i KS Wierchy. Informacje i zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 603 475 460.

• Rabka-Zdrój na finał Pucharu Szlaku Solnego 19

Rabka-Zdrój na finał Pucharu Szlaku Solnego

Tegoroczna, 13 edycja Pucharu Szlaku Solnego, dobiegła końca. Finałowe zawody zostały rozegrane w niedzielę na trasach ścieżki edukacyjnej „Krzywoń” w Rabce-Zdroju. Wszystkie wyścigi Pucharu Szlaku Solnego posiadają przyznaną kategorię „A” i są punktowane do klasyfikacji Polskiego Związku Kolarskiego. W imprezie oprócz czołowych zawodników krajowych w kategoriach: elite, młodzieżowych, i mastersów

• Pamiętamy o naszych bohaterach! 18
    2018

Pamiętamy o naszych bohaterach!

W Rabce-Zdroju odbyły się miejskie obchody 79. rocznicy wybuchu 1 września II wojny światowej oraz napaści hitlerowskich Niemiec oraz ZSRR na Polskę 17 września. Rozpoczęły się one uroczystą mszą świętą w intencji ofiar wojny z udziałem pocztów sztandarowych, delegacji szkół, zakładów pracy i stowarzyszeń w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju. Mszę św. odprawił ksiądz proboszcz dr Paweł Duźniak.