1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 171 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6714 wiadomości.

• Nowe E-dowody od 4 marca 2019 r. 15
    lut

Nowe E-dowody od 4 marca 2019 r.

Nowe dowody osobiste z warstwą elektroniczną - wydawane będą od 4 marca 2019 r. - będą bezpłatnym narzędziem usprawniającym komunikację obywateli z administracją, służbą zdrowia i podmiotami komercyjnymi. E-dowód to wspólny projekt Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

• Jubileusz Rabkolandu 14

Jubileusz Rabkolandu

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Z tej też okazji właściciele parku zapowiadają dużo nowych i ciekawych atrakcji w tym sezonie. Zachwycone będą jak zawsze przede wszystkim dzieci, jednak także rodzice znajdą powody do zadowolenia. Rabkoland rozpocznie nowy sezon 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00.

• Interaktywne zajęcia robotyki i programowania 14
    lut

Interaktywne zajęcia robotyki i programowania

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju oraz ROBO SMART serdecznie zapraszają dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat na INTERAKTYWNE ZAJĘCIA ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA. Pierwsze, otwarte spotkanie dla zainteresowanych już 19 lutego 2019 r. o godz. 15.30 – sala prób, amfiteatr, ul. Chopina 17.

• V Sesja Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju 13

V Sesja Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju

Przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 21 lutego 2019r. /czwartek/ o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się V Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

• Orange Polska buduje sieć światłowodową na ter 13

Orange Polska buduje sieć światłowodową na terenie gminy Rabka-Zdrój

Cyfryzacja i nowe technologie dostępne dzięki rozbudowie sieci światłowodowych zmieniają świat i pozwalają mieszkańcom korzystać z ultraszybkiego i stabilnego Internetu. Szybki Internet jest przepustką do nieograniczonych możliwości dostępu do informacji, rozrywki, narzędzi komunikacji oraz różnego rodzaju aplikacji, które zmieniają sposób funkcjonowania we współczesnym świecie