1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 171 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6714 wiadomości.

• Konkurs „Dbam o czyste powietrze i środowisko n 09
    2019

Konkurs „Dbam o czyste powietrze i środowisko naturalne ”

Burmistrz Rabki-Zdroju zachęca do wzięcia udziału w konkursie na hasło promujące czyste powietrze oraz plakat promujący dbanie o środowisko naturalne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Celem konkursu jest zachęcenie do aktywnego wspierania działań związanych z działaniami na rzecz poprawy stanu jakości powietrza w Gminie Rabka-Zdrój

• VI Sesja Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju 08

VI Sesja Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 18 marca 2019r. /poniedziałek/ o godz. 9:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się VI Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

• Komunikat PKP ws. komunikacji zastępczej 08

Komunikat PKP ws. komunikacji zastępczej

W związku z modernizacją linii kolejowej Kraków Płaszów - Zakopane, od dnia 10 marca do 8 czerwca 2019 roku, zamiast wybranych pociągów odjeżdżających z dworca PKP w Rabce-Zdroju, z przystanku koło pomnika św. Mikołaja odjeżdżać będą autobusy komunikacji zastępczej. W okresie remontu pociągi nie będą zatrzymywać się w Rabce-Zdroju, a pasażerów zawiozą do celu autobusy

• "Astrokoty" 08

"Astrokoty"

Fundacja im. Jerzego Koleckiego i Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zapraszają 16 marca o godz. 17.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Orkana na promocję książki "Astrokoty" Elżbiety Lisowskiej. Iranistka, doktor religioznawstwa i redaktor Radia Kraków opowiada w niej o kocich horoskopach. Spotkanie poprowadzi Anna Czapnik-Wójcik. Wstęp wolny.

• Komunikat Rady Nadzorczej w sprawie funkcjonowania 08
    2019

Komunikat Rady Nadzorczej w sprawie funkcjonowania „Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju”

W dniu 6 marca odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Nadzorczej „Szpital Miejski w Rabce-Zdroju” sp. z o. o. w nowym składzie. W posiedzeniu uczestniczył Burmistrz Rabki-Zdrój Pan Leszek Świder. W trakcie posiedzenia Rady jednogłośnie wybrano Przewodniczącego (Jarosław Wieszołek), Zastępcę Przewodniczącego (Witold Latusek) i Sekretarza Rady (Przemysław Krawczyk).