1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6669 wiadomości.

• XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej 04

XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W Rabce-Zdroju, w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbył się XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Festiwal miał swój początek pod pomnikiem św. Mikołaja gdzie odbyła się sesja zdjęciowa. Następnie barwny korowód przemaszerował pod rabczański amfiteatr. Ze śpiewem na ustach i w pięknych strojach (byli m.in. kowboje, księżniczki, wróżki)

• Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Wierchy 04

Turniej Piłki Nożnej o Puchar KS Wierchy

Akademia Piłkarska Wierchy zaprasza na Turniej, który rozegrany zostanie w dniach 15-16 czerwca na stadionie przy ul. Jana Pawła II. Rywalizować będą między sobą drużyny z roczników 2007, 2008 i 2010. Podczas imprezy odbędą się Dni Talentu Akademii Mistrzów Cracovia.

• Innowacje w turystyce: jak docierać online do zag 03
    2019

Innowacje w turystyce: jak docierać online do zagranicznych klientów?

Turystyka w XXI wieku wymaga innowacyjnego podejścia do stałego rozwoju firmy. Szkolenie dedykowane jest dla osób związanym z branżą turystyczną, które planują rozwój firmy poprzez wprowadzenie innowacji w zakresie komunikacji i promocji zagranicznej.

• IV Mundurowy Dzień Dziecka 03

IV Mundurowy Dzień Dziecka

Mundurowy Dzień Dziecka to rokrocznie jedna z najciekawszych i najbardziej lubianych imprez, organizowanych z okazji święta 1 czerwca w Rabce-Zdroju. Równie w tym roku, a konkretnie w minioną niedzielę, nie zawiedli ani organizatorzy, ani publiczność, ani piękna pogoda, która sprawiła, że po muszlę przybyły prawdziwe tłumy. A atrakcji, jak co roku, nie brakowało.

• Burmistrz wręczył nagrody laureatom konkursu pla 03
    2019

Burmistrz wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Dbam o czyste powietrze”

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu na hasło promujące czyste powietrze i plakat promujący dbanie o środowisko naturalne odbyła się w rabczańskim amfiteatrze podczas IV Mundurowego Dnia Dziecka. Celem Konkursu było zachęcenie do aktywnego wspierania działań związanych z działaniami na rzecz poprawy stanu jakości powietrza w Gminie Raka-Zdrój oraz ochrony środowiska naturalnego