28 maj 2019

Koncert dla Mam!

W Dzień Matki 26 maja w kościele pw. św. Teresy w Rabce-Zdroju odbył się koncert chórów pt. "Mamo, śpiewam Twoje imię". Uczestników koncertu i zgromadzonych w świątyni słuchaczy powitała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Joanna Lelek, która przedstawiła wykonawców i złożyła życzenia wszystkim Mamom.

Życzenia złożył również burmistrz Leszek Świder. - Bardzo się cieszę, że jest takie święto jak Dzień Matki, bo mogliśmy się tu dziś spotkać. Życzę wszystkim Mamom dużo zdrowia, uśmiechu, choć nie zawsze jest do śmiechu. Chciałbym również, żebyście nigdy nie zwątpiły w swoje dzieci, bo mama pokłada największe nadzieje w swoim dziecku, a dziecko często te nadzieje zawodzi. Mama to osoba, która zastąpi każdego, ale nikt nie zastąpi mamy – dodał na zakończenie.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpili: CHÓR „CHOCHLIKI” ze Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Małgorzaty Majdy, CHÓR „ANIMATO” z Liceum Ogólnokształcącego im. Romera pod dyrekcją dr Kseni Miśkiewicz, CHÓR DZIECIĘCY RABKI-ZDROJU, CHÓR „CANTANTES ANGELICUS” z Miejskiego Ośrodka Kultury pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak. Gościem specjalnym koncertu był CHÓR "CANTICUM IUBILAEUM" działający przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej pod dyrekcją Marka Michalika.

2019-05-26-Mamo, śpiewam Twoje imię - Koncert z okazji Dnia Matki

27 maj 2019