31 maj 2019

Raport o stanie Gminy Rabka-Zdrój

Zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy o samorządzie gminnym Burmistrz Rabki-Zdroju  przygotował Raport o stanie Gminy Rabka-Zdrój za rok 2018, który zostanie przedstawiony podczas sesji absolutoryjnej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju w dniu 26 czerwca 2019 roku.

Przygotowanie raportu to nowy wymóg, wprowadzony wraz  ze zmianami w ustawie o samorządzie gminnym, w myśl której Burmistrz co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie raport o stanie gminy. Opracowanie obejmuje podsumowanie działalności organu wykonawczego w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady gminy. Jest jednocześnie obszernym zbiorem danych związanych z funkcjonowaniem gminy  m.in. w takich obszarach, jak: gospodarka komunalna, ład przestrzenny, ochrona środowiska, polityka społeczna, oświata, kultura, sport, a także funkcjonowanie spółek i jednostek organizacyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją dokumentu TUTAJ

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Raport o stanie Gminy 31 MAJA 2019.pdf 19-05-31 18:06 3.09MB pobierz plik: Raport o stanie Gminy 31 MAJA 2019.pdf