1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• III Festyn Góralski na Sportowo - „IV Giant Bik 18
    lip

III Festyn Góralski na Sportowo - „IV Giant Bike Race 2019”

Dziecięce zawody rowerowe IV Giant Bike Race pod Honorowym patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju odbędą się 15 sierpnia na Deptaku Zdrojowym. Impreza będzie częścią Festynu Góralskiego na Sportowo. Szczególną atrakcją będzie wyścig Rowerów Retro. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału organizatorzy proszą o zaopatrzenie się w rower

• VII Festiwal Beskidzkie Rytmy i Smaki w Rabce-Zdro 18

VII Festiwal Beskidzkie Rytmy i Smaki w Rabce-Zdroju

Rabka-Zdrój znalazła się wśród gospodarzy tegorocznego VII Festiwalu Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki”, który zagości w naszym mieście 28 lipca. Tego dnia w godz.16.00 – 18.00 w Amfiteatrze odbędą się koncerty zespołu regionalnego, orkiestry OSP Rabka-Zdrój, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna. Na Festiwalu zostanie

• Jarmark w Muzeum 2019 17

Jarmark w Muzeum 2019

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce – Zdroju serdecznie zaprasza na doroczny Jarmark w Muzeum 2019. Ta impreza plenerowa zrzeszająca lokalnych twórców ludowych i rękodzielników odbędzie się tradycyjnie 22 lipca w święto odpustowe przy starym, XVII wiecznym drewnianym kościółku pw. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju.

• Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska” z 17

Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska” z okazji 25-lecia ARiMR

ARiMR obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji przygotowała dla mieszkańców naszego województwa szereg konkursów. 1 lipca rozpoczął się konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska. 25 zdjęć na 25-lecie ARiMR”. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy fotografują amatorsko i będą chcieli uczynić tematem swoich zdjęć małopolskie rolnictwo.

• Roztańczone lato w amfiteatrze rozpoczęte! 17
    lip

Roztańczone lato w amfiteatrze rozpoczęte!

16 lipca w rabczańskim amfiteatrze rozpoczęły się warsztaty taneczne „Roztańczone lato 2019”, które prowadzi Aneta Tucznio-Worwa ze Studia Tańca SoBeat. Warsztaty taneczne będą trwały do 9 sierpnia 2019 r. od wtorku do piątku w godz. 10.00 - 10.45 - I grupa dla dzieci klas III SP i młodsze i w godz. 10.50 - 11.35 - II grupa dla dzieci od klasy IV i młodzieży. Wstęp bezpłatny.