1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• Rabka Festival za nami 16

Rabka Festival za nami

Zakończył się VI Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Rabka Festiwal 2019. Przez kilka dni nasze miasto było polską, jeśli nie europejską stolicą literatury dla najmłodszych. Festiwalowe wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością. Rabczański festiwal dochował się własnej publiczności i fanów, którzy z jego okazji rokrocznie przyjeżdżają do uzdrowiska na kolejne edycje. Szósta edycja obfitowała w wiele

• XIX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy 16

XIX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy

Wielkie dojenie w Rabkolandzie! XIX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy już 20 lipca! Już w najbliższy weekend Rabkoland po raz kolejny wypełni się mistrzami dojenia… sztucznej krowy! Po raz 19. zawodnicy z różnych stron Polski zmierzą się w tych niebywałych mistrzostwach, a udział może wziąć każdy gość Rabkolandu!

• Operetkowa petarda przebojów 16

Operetkowa petarda przebojów

Grupa KSM i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają 21 lipca 2019r. o godz. 19.00 do rabczańskiego amfiteatru na niezwykły wieczór z operetką i musicalem. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze MOK, ul Chopina 17 lub online na kupbilecik.pl.

• Mistrzostwa Rabki w Siatkówce Plażowej 15

Mistrzostwa Rabki w Siatkówce Plażowej

Zarząd Wojewódzki MTKKF w Krakowie, Edward Konieczny - Ognisko TKKF „Carlina” w Rabce-Zdroju i Beata Skrzesińska-Milc - Volley Rabka byli organizatorami Mistrzostw Rabki w Siatkówce Plażowej, które były eliminacjami do Mistrzostw Województwa Małopolskiego. Zawody rozegrane zostały na boiskach w Parku Zdrojowym. W sumie wystąpiło 7 par kobiecych i 15 par męskich

• XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Gó 15

XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę coraz bliżej

24 lipca z Rabki-Zdroju rusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Jak co roku w trasę wyruszą cztery grupy: z Bachledówki, Orawy, Nowego Targu i Rabki-Zdroju. Rabczanie oraz Orawianie pójdą dzień później, by w okolicach Jordanowa połączyć się z pozostałymi uczestnikami pielgrzymki. Wspólne wejście do Częstochowy planowane jest na 31 lipca około godz. 14.30.