• Znaleziono 6690 wiadomości.

• Orszak Trzech Króli 2020 06

Orszak Trzech Króli 2020

Parafia św. Teresy, Burmistrz Rabki-Zdroju, Miejski Ośrodek Kultury i Fundacja Trzech Króli zapraszają w poniedziałek 6 stycznia 2020 roku dzieci z dziadkami i rodzicami, turystów oraz wszystkich mieszkańców na Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami Rabki-Zdroju. Hasło Orszaku Trzech Króli 2020 „Cuda, cuda ogłaszają”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 uroczystą Mszą św. w kościele

• Kolejny dyżur pracownika PGNiG 06

Kolejny dyżur pracownika PGNiG

Na mocy porozumienia o współpracy między Urzędem Miejskim w Rabce-Zdroju a spółką Polskie Górnictwo Nafty i Gazu Obrót Detaliczny, informujemy, że najbliższy dyżur Kierownika Biura Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o., Pana Piotra Luberdy odbędzie się 9.12.2019 r. od godz. 8.00 do godz. 14.00 w pokoju nr 05 (Sala Obrad), w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 2.

• Biała Sobota w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju 05

Biała Sobota w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju

30 listopada odbyła się Biała Sobota w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju. W jej ramach odbyły bezpłatne badania i konsultacje lekarskie. Pacjenci mogli skorzystać z porad trzech lekarzy chirurgów, dermatologa i pracowni mammografii. Wykonano 41 mammografii, 40 konsultacji dermatologicznych oraz 51 konsultacji chirurgicznych, w tym 15 USG piersi i 12 USG żył kończyn dolnych.

• Rabczańskie lodowisko już czynne 05

Rabczańskie lodowisko już czynne

Dzięki kilku dniom mroźnej pogody udało się otworzyć popularne wśród turystów, kuracjuszy i mieszkańców lodowisko przy ulicy Jana Pawła II z dobrze utrzymaną taflą i wypożyczalnią łyżew. To znakomite miejsce na spędzenie czasu w gronie znajomych i rodziny. Ślizgawka jest czynna od poniedziałku do piątku

• Dzieci Dzieciom 05

Dzieci Dzieciom

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zaprasza w sobotę 14 grudnia o godz. 11.00 na warsztaty literacko-plastyczne przygotowane przez młodzież i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 2. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat.