1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6669 wiadomości.

• Spotkanie z pisarzem 03

Spotkanie z pisarzem

Jeden z najbardziej znanych współcześnie pisarzy i poetów Jacek Dehnel gościł w Rabce-Zdroju. Laureat Paszportu Polityki, Nagrody Fundacji im. Kościelskich, Honorowy Ambasador Polszczyzny, odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, spotkał się ze swoimi wielbicielami w Miejskiej Bibliotece Publicznej, która była gospodarzem spotkania zorganizowanego

• Harmonogram pracy aptek w 2020 roku 02

Harmonogram pracy aptek w 2020 roku

Rada Powiatu Nowotarskiego podjęła uchwałę w sprawie ustalenia harmonogramu dyżurów aptek na terenie powiatu nowotarskiego w 2020 roku. Kolejny rok z rzędu w Rabce-Zdroju, jako jednej z czterech miejscowości na terenie Podhala - obok Krościenka, Szczawnicy i Nowego Targu - będą funkcjonować nocne dyżury aptek. Oznacza to, że w nocy, weekendy, niedzielę i święta będzie można kupić leki w naszym mieście.

• "Orszak z Gwiazdą" - nowy konkurs Fundacji Orszak 02

"Orszak z Gwiazdą" - nowy konkurs Fundacji Orszak Trzech Króli

Rabka-Zdrój ponownie znalazła się w gronie miejscowości z Orszakiem Trzech Króli. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do przygotowania strojów i udziału w tym niezwykłym wydarzeniu w dniu 06 stycznia 2020 r. Z Orszakiem Trzech Króli wiążą się różne inicjatywy towarzyszące, w tym konkursy. Fundacja Orszak Trzech Króli serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w najnowszym konkursie „Orszak z Gwiazdą.”

• Świąteczny Kiermasz Rękodzieła 02

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju, Muamua design oraz Księgarnia Między Słowami zapraszają na II Edycję ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU RĘKODZIEŁA!, który odbędzie się 13 grudnia (piątek) w godzinach 11.00-17.30 i w sobotę 14 grudnia w godzinach 10.00-16.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Orkana 27.

• Rabczańskie „Oskary” z nowymi zasadami 30
    lis

Rabczańskie „Oskary” z nowymi zasadami

Rada Miejska w Rabce-Zdroju wprowadziła zmiany do Regulaminu nadawania nagrody samorządu będącej uhonorowaniem osób za ich zasługi dla gminy Rabka-Zdrój. Teraz statuetka i tytuł „Osobowość Rabki-Zdroju”, będą przyznawane za całokształt dotychczasowych działań, osiągnięć lub pracy. Dotychczas istniejący zapis mówił o dokonaniach za poprzedni rok. Zgodnie z nowymi przepisami