• Znaleziono 6758 wiadomości.

• Pomoc dla potrzebujących rodzin i systemu pieczy 31
    mar

Pomoc dla potrzebujących rodzin i systemu pieczy zastępczej

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie wyboru projektów związanych z usługami społecznymi i zdrowotnymi w regionie. Z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 dofinansowanie w wysokości niemal 23 mln zł otrzyma 16 projektów ocenionych pozytywnie.

• Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epid 31
    mar

Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego

W obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego Urząd Zamówień Publicznych zachęca zamawiających do komunikowania się z wykonawcami za pomocą środków komunikacji elektronicznej również w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej progów unijnych.

• Komunikat ws. Akademii Piłkarskiej KS Wierchy Rab 31

Komunikat ws. Akademii Piłkarskiej KS Wierchy Rabka-Zdrój

Szanowni Państwo. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie Państwa dzieci, sytuację epidemiczną w kraju, oraz zakaz przeprowadzania jakichkolwiek treningów przez naszą Akademię chcemy przedstawić nasze plany na najbliższe miesiące.

• Zostań w domu - czytaj „Zeszyty Rabczańskie” 30
    mar

Zostań w domu - czytaj „Zeszyty Rabczańskie”

Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec przyłącza sią do akcji „ZOSTAŃ W DOMU” zachęcając do lektury dwóch pierwszych tomów „Zeszytów Rabczańskich”.

• Plany zagospodarowania do realizacji 30

Plany zagospodarowania do realizacji

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetargi na wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miasta i sołectw. Beata Cichy Pracownia Urbanistyczna z Krakowa przygotuje plan zagospodarowania przestrzennego dla Ponic (kwota 60 885,00 zł). Biuro Koordynacji Przestrzeni Architekt Bożena Konieczny ze Świętochłowic przygotuje plan miejscowy dla Rdzawki (cena 65 000,00 zł)