• Znaleziono 6712 wiadomości.

• Pokaz działania odchwaszczarki akumulatorowej w P 26

Pokaz działania odchwaszczarki akumulatorowej w Parku Zdrojowym

Rabczańska Spółdzielnia Socjalna „Dziewięćsił”, która opiekuje się Parkiem Zdrojowym w Rabce-Zdroju, zademonstrowała pokaz pracy odchwaszczarki akumulatorowej, która przeznaczona jest do usuwania chwastów z nawierzchni betonowych - bez konieczności użycia substancji chemicznych lub termicznych. Spółdzielnia prowadząc działalność gospodarczą związaną z konserwacją terenów zieleni często spotyka się

• Od 25 maja Urząd Miejski w Rabce-Zdroju prowadzi 26
    2020

Od 25 maja Urząd Miejski w Rabce-Zdroju prowadzi bezpośrednią obsługę klientów urzędu

25 maja Urząd Miejski w Rabce-Zdroju przywrócił bezpośrednią obsługę klientów z zachowaniem wszelkich obowiązujących rygorów sanitarnych po stronie interesantów i pracowników urzędu. Przyjmowanie będzie następować po wcześniejszym umówieniu się tel. z pracownikiem merytorycznym na wizytę na parterze budynku przy kasach (dwa stanowiska obsługi plus pomieszczenie USC - jedno stanowisko)

• Przedszkolaki ślą życzenia na Dzień Matki 26

Przedszkolaki ślą życzenia na Dzień Matki

26 maja wszystkie Mamy obchodzą swoje święto jakim jest Dzień Matki. Z tej właśnie okazji dzieci z Przedszkola w Chabówce przesyłają dla swoich Mam krótki filmik i życzenia.

• Wspieramy mamy, wspieramy rodziny 26

Wspieramy mamy, wspieramy rodziny

Przypadający dzisiaj Dzień Matki to doskonała okazja do podziękowania mamom za trud macierzyństwa. – To piękna, ale też trudna i odpowiedzialna rola, która powinna być szczególnie doceniana – mówi minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd programów wspierających rodziny, a więc również mamy.

• Terminy składania rocznych sprawozdań finansowyc 26

Terminy składania rocznych sprawozdań finansowych za 2019 r. przedłużone

NGO mają więcej czasu na zamieszczenie sprawozdania z 2019 roku w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego. Zamiast złożyć dokument do 15 lipca br., mogą to zrobić do połowy października br. Decyzję o przedłużeniu terminu podjął Przewodniczący Komitetu do spraw Pożytku Publicznego.