• Znaleziono 6766 wiadomości.

• Rabczańskie atrakcje w plebiscycie Radiowej Jedyn 04

Rabczańskie atrakcje w plebiscycie Radiowej Jedynki

Polskie Radio Jedynka zorganizowało plebiscyt POLSKA NA 4 PORY ROKU. Celem plebiscytu jest stworzenie, za pomocą głosowania z udziałem Internautów, listy najciekawszych atrakcji turystycznych znajdujących się na terenie Polski z podziałem na trzy kategorie: historia, natura, rodzina.

• Czas na zmianę centrum Rabki-Zdroju 03

Czas na zmianę centrum Rabki-Zdroju

Studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej zaprezentowali swoje koncepcje dotyczące przebudowy centrum Rabki-Zdroju. W czwartek podczas wirtualnego, otwartego dla zainteresowanych pokazu z udziałem burmistrza Leszka Świdra, przewodniczącego rady Józefa Skowrona, radnych, pracowników urzędu, pokazali, jak widzą Rynek i jego otoczenie

• Już w tę niedzielę - pierwszy spacer po Rabce 03

Już w tę niedzielę - pierwszy spacer po Rabce

Już w tę niedzielę, 5 lipca serdecznie zapraszamy na pierwszy spacer „Szlakiem zabytków Rabki” w ramach wakacyjnej akcji „Rabka z przewodnikiem 2020”. Miejsce zbiórki to fontanna ze słoniami obok Kawiarni Zdrojowej. Spotykamy się o godz. 9:30, trasa prowadzi przez ul. Władysława Orkana, Muzeum Orkana, Dworzec PKP, Tężnię i Park. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

• Zapraszamy do Rabki! 03

Zapraszamy do Rabki!

Program "Zakochaj się w Polsce" gościł w naszym mieście, a jego twórcy przekonują w nim widzów, że warto zakochać się w Rabce-Zdroju. Dlaczego? Bo to miasto o ciekawej historii, urokliwe, ukryte między Beskidem Wyspowym i Gorcami, miasto wielu atrakcji, miasto kuracjuszy, a w wielkiej mierze także dzieci. Kto chce poznać rabczańskie atrakcje

• Wizyta Konsulatu Mongolii z Krakowa w Rabce - Zdro 02

Wizyta Konsulatu Mongolii z Krakowa w Rabce - Zdroju

Z okazji obchodów 70-lecia podpisania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Mongolią, Rabkę odwiedzili przedstawiciele Konsulatu Mongolii w Krakowie - Pani Konsul Tsakhiur Urtnasan oraz Radca Konsularny Pan Jadamba Munkhtsolmon.