07 maj 2024

Radni złożyli ślubowanie

Podczas I Sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju nowo wybrani radni odebrali z rąk przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Rabce- Zdroju Pawła Stachury zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożyli uroczyste ślubowanie. Rotę ślubowania odczytał radny - senior Robert Skipiała. Radni ślubowali swoje obowiązki wypełniać godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro gminy i mieszkańców. Następnie w głosowaniu radni wybrali ze swoich szeregów prezydium. Przewodniczącym Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju został wybrany radny Rafał Hajdyła, a jego zastępcą Paweł Rogowiec.

Skład Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju  na kadencję 2024-2029: Jan Ciepliński, Marek Ciepliński, Ewa Dyrda, Rafał Hajdyła, Łukasz Kowalczyk, Paweł Rogowiec, Robert Skipiała, Elżbieta Szarawara, Ewa Świder, Michał Świder, Adam Twaróg, Janusz Wójciak, Ewa Wójcik, Piotr Żarnowski i Robert Żądło.

2024-05-07- I Sesja Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju cz.1

7 maj 2024