1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• Kabaretowe lato wraca 19

Kabaretowe lato wraca

Ubiegłoroczny sukces Rabczańskiego Lata Kabaretowego zachęcił jego organizatorów do zaproszenia znanych kabaretów do Rabki-Zdroju również w tym roku. W sobotę 10 czerwca o godz. 17.00 w Amfiteatrze Miejskim przy ul. Chopina wystąpi kabaret absolutnie topowy, z najwyższej półki i pierwszej ligi - Kabaret Moralnego Niepokoju.

• "Bądź bezpieczny na drodze" 19
    kwi

"Bądź bezpieczny na drodze"

27 kwietnia w kinie „Śnieżka” w Rabce-Zdroju odbędzie się Wielki Finał akcji „Bądź bezpieczny na drodze”. Organizatorem finału projektu „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” jest I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nowym Targu i Urzędem Miejskim w Rabce-Zdroju.

• Rodzinny Piknik Naukowy 19

Rodzinny Piknik Naukowy

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju zaprasza 1 maja od godz. 14.00 do Amfiteatru przy ul. Chopina 17 na Rodzinny Piknik Naukowy z atrakcjami. W programie imprezy m.in: Planetarium mobilne - kosmos 360 stopni dookoła głowy, prezentacja programów z zakresu wiedzy o przyrodzie, geografii i fizyki.

• XXXI sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdr 19

XXXI sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 27 kwietnia 2017r. /czwartek/ o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XXXI Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

• "Lato z radiem 2017" w Rabce-Zdroju 18

"Lato z radiem 2017" w Rabce-Zdroju

Rabka-Zdrój ponownie znalazła się na dorocznej trasie koncertowej "Lata z Radiem". Popularna impreza, transmitowana na żywo w Programie 1 Polskiego Radia, zawita do osiemnastu polskich miast. W Rabce-Zdroju gościć będzie w sobotę 19 sierpnia. Wraz z datą przyjazdu ogłoszono również gwiazdy muzyczne tegorocznej edycji.