1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 171 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6714 wiadomości.

• Wstąp do Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju 15

Wstąp do Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju wraz z Chórem Cantantes Angelicus serdecznie zaprasza do współpracy przy projekcie utworzenia Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju, który w perspektywie może liczyć nawet kilkadziesiąt osób.

• W urzędzie coraz cieplej 14

W urzędzie coraz cieplej

Już gołym okiem widać postępy w pracach przy termomodernizacji Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju. W całym budynku została już wymieniona stolarka okienna. Obecnie trwają roboty ociepleniowe. Etapami kolejne ściany budynku pokrywane są styropianem i nową fasadą. Termomodernizacja pozwoli m.in. obniżyć koszty ogrzewania budynku oraz poprawi jego wygląd wizualny.

• Badania budynków kamerą termowizyjną 14

Badania budynków kamerą termowizyjną

60 termogramów wykonano w ciągu dwóch tygodni kamerą termowizyjną, którą nieodpłatnie badano budynki mieszkańców Gminy Rabka-Zdrój. Badania termowizyjne rejestrują m.in. wady izolacji termicznej budynku oraz wszelkie mostki i nieszczelności, wpływające na zwiększenie strat ciepła. Dzięki badaniu można dokonać precyzyjnej i kompleksowej oceny

• Zostań Innovatorem Małopolski 13

Zostań Innovatorem Małopolski

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

• Odbudowa mostu w Ponicach 13

Odbudowa mostu w Ponicach

Wojewoda małopolski Józef Pilch wręczył dziś w Nowym Targu promesy m.in. na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Dokumenty zostały wręczone w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu, a powiat nowotarski otrzymał 3 300 000 zł na wykonanie trzech zadań, w tym jednego, którego realizacja